Logaritemske tablice Jurija Vege
Iskanje    Kazalo    Novo    O agenciji    e-pošta   
English  
   
Domov
 > Agencija > Sodelavci in telefonske številke
Agencija
Sodelavci in telefonske številke
Kabinet direktorja
  dr. Franci Demšar, direktor e-pošta: direktor-sekretariat@arrs.si
  dr. Janez Slak, namestnik direktorja
tel. (01) 400 5931
e-pošta: Janez.Slak@arrs.si
  Maja Ambrožič, tajnica direktorja tel. (01)  400 5951
e-pošta: Maja.Ambrozic@arrs.si
Notranje organizacijske enote  
  Sektor za raziskovalne projekte
  Simon Ošo, vodja
- finančna poročila
tel. (01) 400 5930
e-pošta: Simon.Oso@arrs.si
  Vanja Rodič, pooblaščena namestnica
- naravoslovno-matematične vede
- medicinske vede
tel. (01) 400 5977
e-pošta: Vanja.Rodic@arrs.si
  Almira Bremec
- tehniške vede
tel. (01) 400 5935
e-pošta: Almira.Bremec@arrs.si
  Mateja Gašpirc
- humanistične vede
tel. (01) 400 5958
e-pošta: Mateja.Gaspirc@arrs.si
  Aleksa Alja Kastelic Primc
- biotehniške vede
- družboslovne vede
- A3 vpetost
tel. (01) 400 5945
e-pošta: Alja.Kastelic@arrs.si
  Tina Valenci
- interdisciplinarne vede
- recenzenti
tel. (01) 400 5922
e-pošta: Tina.Valenci@arrs.si
  Ljiljana Lučič
- ciljni raziskovalni programi
tel. (01) 400 5913
e-pošta: Lili.Lucic@arrs.si
  Jasmina Kastelic
- referentska in tajniška dela
tel. (01) 400 5960
e-pošta: Jasmina.Kastelic@arrs.si
  Sektor za raziskovalno infrastrukturo in mednarodno sodelovanje
  dr. Primož Pristovšek, vodja
- mednarodno znanstveno sodelovanje
tel. (01) 400 5971
e-pošta: Primoz.Pristovsek@arrs.si
  dr. Lidija Tičar Padar, pooblaščena namestnica
- znanstvene monografije
- mednarodno znanstveno sodelovanje
tel. (01) 400 5959
e-pošta: Lidija.Ticar@arrs.si
  Aleksandra Panič
- znanstveni tisk
- mednarodno znanstveno sodelovanje
tel: (01) 400 5924
e-pošta: Aleksandra.Panic@arrs.si
  Frančiška Rožič Novak,
- poljudno-znanstveni tisk
- mednarodno znanstveno sodelovanje
tel. (01) 400 5950
e-pošta: Fani.Rozic-Novak@arrs.si
  Katarina Seršen
- mednarodno znanstveno sodelovanje
tel. (01) 400 5969
e-pošta: Katarina.Sersen@arrs.si
  Breda Török
- finance
tel. (01) 400 5972
e-pošta: Breda.Torok@arrs.si
  Marija Žvar
- tuja znanstvena literatura in baze podatkov
- osrednji specializirani informacijski centri
tel. (01) 400 5942
e-pošta: Marica.Zvar@arrs.si
  Špresa Neziri
- raziskovalna oprema
- infrastrukturani programi
tel. (01) 400 5963
e-pošta: Spresa.Neziri@arrs.si
  Mateja Šega
- referentska in tajniška dela
tel. (01) 400 5914
e-pošta: Mateja.Sega@arrs.si
  Sektor za raziskovalne programe, mlade raziskovalce in analize
dr. Marko Perdih, pomočnik direktorja,
- vodja
tel. (01) 400 5956
e-pošta: Marko.Perdih@arrs.si
  Marko Belavič, pooblaščeni namestnik
- ustanoviteljske obveznosti
- sredstva po kolektivni pogodbi
tel. (01) 400 5941
e-pošta: Marko.Belavic@arrs.si
  Matejka Ahčin
- mladi raziskovalci
tel. (01) 400 5936
e-pošta: Mateja.Ahcin@arrs.si
  Silvia Bodanec
- raziskovalni programi
tel. (01) 400 5934
e-pošta: Silvia.Bodanec@arrs.si
  Nataša Dremota
- mladi raziskovalci
tel. (01) 400 5938
e-pošta: natasa.dremota@arrs.si
  Tina Glavič Novak
- stiki z javnostjo
tel. (01) 400 5923
e-pošta: Tina.Novak@arrs.si
  Ernesta Mlakar
- raziskovalni programi
tel. (01) 400 5974
e-pošta: Ernesta.Mlakar@arrs.si
  Polona Novak
tel. (01) 400 5917
e-pošta: Polona.Novak@arrs.si
  dr. Stojan Pečlin
- vsebinske analize
- SICRIS
tel. (01) 400 5911
e-pošta: Stojan.Peclin@arrs.si
  Marjetica Primožič
tel. (01) 400 5970
e-pošta: Marjetka.Primozic@arrs.si
  Tina Vuga
- stiki z javnostjo
tel. (01) 400 5943
e-pošta: Tina.Vuga@arrs.si
  Marijana Bilban
- referentska in tajniška dela
tel. (01) 400 5940
e-pošta: Marijana.Bilban@arrs.si
  Finančno-računovodska služba
  Mojca Kastelc Selan, pomočnica direktorja,
- vodja
- poročila o financiranju raziskovalne dejavnosti
tel. (01)  400 5953
e-pošta: Mojca.Kastelc@arrs.si
  Edita Ogrizek, pooblaščena namestnica
- računovodja
tel. (01)  400 5926
e-pošta: Edita.Ogrizek@arrs.si
  Jasmina Bizjak
- knjigovodja
tel. (01)  400 5925
e-pošta: Jasmina.Bizjak@arrs.si
  Ivica Tominc
- finančnica
tel. (01)  400 5961
e-pošta: Ivica.Tominc@arrs.si
  Simona Matečko
- finančnica
tel. (01)  400 5947
e-pošta: Simona.Matecko@arrs.si
  Služba za splošne zadeve
  dr. Dubravka Krneta, pomočnica direktorja,
- vodja
tel. (01)  400 5964
e-pošta: Dubravka.Krneta@arrs.si
  Tatjana Tomaževič Aničin, pooblaščena namestnica
- pravne zadeve
tel. (01) 400 5939
e-pošta: Tanja.Tomazevic@arrs.si
  Jasna Zelenik
- pravne zadeve
- register zasebnih raziskovalcev
tel. (01)  400 5927
e-pošta: Jasna.Zelenik@arrs.si
  Sonja Štamcar
- evidence RO, skupin in raziskovalcev
tel. (01) 400 5937
e-pošta: Sonja.Stamcar@arrs.si
  mag. Tanja Gostiša
- kadrovske zadeve
tel. (01) 400 5921
e-pošta: Tanja.Gostisa@arrs.si
  Anča Opeka
tel. (01) 400 5948
e-pošta: Anca.Opeka@arrs.si
  Mojca Slak
- javna naročila
tel. (01) 400 5916
e-pošta: Mojca.Slak@arrs.si
  Sonja Postrašija
- referentska in tajniška dela
tel. (01)  400 5966
e-pošta: Sonja.Postrasija@arrs.si
  Aleksandra Špiclin
- glavna pisarna
tel. (01) 400 5967
e-pošta: Aleksandra.Spiclin@arrs.si
  Služba za informatiko  
  Mitja Tomažič, vodja tel. (01)  400 5915
e-pošta: Mitja.Tomazic@arrs.si
  Zdenko Nemec, pooblaščeni namestnik tel. (01)  400 5933
e-pošta: Zdenko.Nemec@arrs.si
  Nevenka Grošelj tel. (01)  400 5919
e-pošta: Nevenka.Groselj@arrs.si
  Dušan Markovič tel. (01)  400 5962
e-pošta: Dusan.Markovic@arrs.si

 

Stran ureja: Tanja Gostiša Zadnja sprememba: 05.03.14