Iskanje    Kazalo    Novo    O agenciji    e-pošta   
 
   
Domov
  > Dogodki
Dogodki
Slavnostna podelitev nagrade Mentor leta 2016

Prostori Fakultete za elektrotehniko Univerze v Ljubljani, Tržaška cesta 25, Ljubljana
Sreda, 22. marec 2017 ob 19. uri

 

Društvo Mlada akademija, nekdanje Društvo mladih raziskovalcev Slovenije, že osmič zapored organizira prireditev Mentor leta. Na klic za vloge se je odzvalo kar 155 prijaviteljev, ki je skupaj nominiralo 101 mentorja oziroma mentorico.

Podelitev nagrad petim najboljšim mentorjem oziroma mentoricam bo v sredo, 22. marca 2017, ob 19. uri v prostorih Fakultete za elektrotehniko Univerze v Ljubljani.

V okviru podelitve nagrad bo potekala tudi okrogla miza z naslovom “Kaj pomeni biti dober mentor doktorskemu študentu?”, na kateri se bo Maja Ratej, novinarka Vala202 in moderatorka prireditve, pogovorila z zmagovalko ali zmagovalcem ter štirimi drugimi gosti:

  • dr. József Györkös, Javna agencija za raziskovalno dejavnost RS,
  • dr. Nedjeljka Žagar, Fakulteta za matematiko in fiziko Univerze v Ljubljani, prva dobitnica ERC Starting Grant,
  • dr. Duška Knežević Hočevar, Družbenomedicinski inštitut ZRC-SAZU,
  • dr. Barbara Simončič, Naravoslovnotehniška fakulteta Univerze v Ljubljani, mentorica leta 2015 in
  • mentor oziroma mentorica leta 2016.

Prireditev bo spremljal tudi glasbeni program, od 20.30 ure dalje bo sledila pogostitev v avli fakultete.

Prijave na dogodek sprejema Društvo Mlada akademija preko spletnega obrazca na povezavi.

Vljudno vabljeni.

 

Dogodek poteka v sodelovanju z Javno agencijo za raziskovalno dejavnost RS (ARRS) in ob organizacijski podpori Fakultete za elektrotehniko Univerze v Ljubljani.

 

Seznam mentorjev in mentoric, ki so prejeli nominacije za leto 2016:

  • dr. Hrvoje Petković, Biotehniška fakulteta UL
  • dr. Kristina Sepčić, Biotehniška fakulteta UL
  • dr. Miha Humar, Biotehniška fakulteta UL
  • dr. Mihael Jožef Toman, Biotehniška fakulteta UL
  • dr. Katarina Katja Mihelić, Ekonomska fakulteta UL
  • dr. Mateja Drnovšek, Ekonomska fakulteta UL
  • dr. Robert Kaše, Ekonomska fakulteta UL
  • dr. Peter Trkman, Ekonomska fakulteta UL
  • dr. Vlado Dimovski, Ekonomska fakulteta UL
  • dr. Aleksandra Pisnik, Ekonomsko poslovna fakulteta UM
  • dr. Borut Milfelner, Ekonomsko poslovna fakulteta UM
  • dr. Matjaž Mulej, Ekonomsko poslovna fakulteta UM
  • dr. Sonja Sibila Lebe, Ekonomsko poslovna fakulteta UM
  • dr. Borut Juvanec, Fakulteta za arhitekturo UL
  • dr. Mitja Hafner-Fink, Fakulteta za družbene vede UL
  • dr. Mojca Pajnik, Fakulteta za družbene vede UL in Mirovni inštitut
  • dr. Damijan Miklavčič, Fakulteta za elektrotehniko UL
  • dr. Jaka Sodnik, Fakulteta za elektrotehniko UL
  • dr. Marko Topič, Fakulteta za elektrotehniko UL
  • dr. Urša Opara Krašovec, Fakulteta za elektrotehniko UL
  • dr. Borut Žalik, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko UM
  • dr. Samo Kreft, Fakulteta za farmacijo UL
  • dr. Bogdan Štefane, Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo UL
  • dr. Janez Cerkovnik, Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo UL
  • dr. Janez Košmrlj, Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo UL
  • dr. Matjaž Krajnc, Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo UL
  • dr. Uroš Grošelj, Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo UL
  • dr. Zdravko Kravanja, Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo UM
  • dr. Brigita Lenarčič, Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo Univerze v Ljubljani
  • dr. Klementina Jurančič Petek, Fakulteta za logistiko UM
  • dr. Štefan Bojnec, Fakulteta za management UP
  • dr. Slobodan Žumer, Fakulteta za matematiko in fiziko UL
  • dr. Simon Širca, Fakulteta za matematiko in fiziko UL in Institut “Jožef Stefan”
  • dr. Anže Zupanc, Fakulteta za matematiko in fiziko UL in Institut “Jožef Stefan”
  • dr. Dunja Bandelj, Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije UP
  • dr. Tomaž Pisanski, Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije UP
  • dr. Ingrid Falnoga, Fakulteta za naravoslovje in matematiko UM
  • dr. Iztok Jože Košir, Fakulteta za naravoslovje in matematiko UM
  • dr. Mitja Kaligarič, Fakulteta za naravoslovje in matematiko UM
  • dr. Nataša Vaupotič, Fakulteta za naravoslovje in matematiko UM
  • dr. Igor Kononenko, Fakulteta za računalnistvo in informatiko UL
  • dr. Peter Peer, Fakulteta za računalnistvo in informatiko UL
  • dr. Darja Zaviršek, Fakulteta za socialno delo UL
  • dr. Gabi Čainovič Vogrinčič, Fakulteta za socialno delo UL
  • dr. Franci Pušavec, Fakulteta za strojništvo UL
  • dr. Janez Grum, Fakulteta za strojništvo UL
  • dr. Matej Vesenjak, Fakulteta za strojništvo UM
  • dr. Urban Bren, Fakulteta za strojništvo UM
  • dr. Maja Klun, Fakulteta za upravo UL
  • dr. Andrej Sotlar, Fakulteta za varnostne vede UM
  • dr. Gorazd Meško, Fakulteta za varnostne vede UM
  • dr. Marko Stabej, Filozofska fakuleteta UL
  • dr. Matjaž Birk, Filozofska fakulteta UM
  • dr. Matjaž Klemenčič, Filozofska fakulteta UM
  • dr. Michelle Gadpaille, Filozofska fakulteta UM
  • dr. Milan Bizjak, Filozofska fakulteta UM
  • dr. Jožica Gričar, Gozdarski inštitut Slovenije
  • dr. Barbara Malič, Institut “Jožef Stefan”
  • dr. Gašper Tavčar, Institut “Jožef Stefan”
  • dr. Stojan Stavber, Institut “Jožef Stefan”
  • dr. Kristina Žužek Rožman, Institut “Jožef Stefan”
  • dr. Anton Kokalj, Institut “Jožef Stefan”
  • dr. Štefko Miklavič, Inštitut Andrej Marušič UP
  • dr. Gorazd Bajc, Inštitut IRRIS za raziskave, razvoj in strategije družbe, kulture in okolja
  • dr. Andreja Čerenak, Inštitut za hmeljarstvo in pivovarstvo Slovenije
  • dr. Bojan Podgornik, Inštitut za kovinske materiale in tehnologije
  • dr. Božidar Šarler, Inštitut za kovinske materiale in tehnologije in Univerza v Novi Gorici
  • dr. Janez Konc, Kemijski inštitut
  • dr. Blaž Likozar, Kemijski inštitut
  • dr. Gregor Mali, Kemijski inštitut
  • dr. Irena Grgić, Kemijski inštitut
  • dr. Janez Plavec, Kemijski inštitut
  • dr. Maja Ovsenik, Medicinska fakulteta UL
  • dr. Mario Poljak, Medicinska fakulteta UL
  • dr. Polona Selič, Medicinska fakulteta UL
  • dr. Janez Rozman, Medicinska fakulteta UL in IT IS d.o.o.
  • dr. Boštjan Kocjan, Medicinska fakulteta UL in Novartis
  • dr. Al Vrezec, Nacionalni inštitut za biologijo
  • dr. Alenka Malej, Nacionalni inštitut za biologijo
  • dr. Kristina Gruden, Nacionalni inštitut za biologijo
  • dr. Jerneja Farkaš – Lainščak, Nacionalni inštitut za javno zdravje
  • dr. Maja Rupnik, Nacionalni laboratorij za zdravje, okolje in hrano
  • dr. Alenka Pavko Čuden, Naravoslovnotehniška fakulteta UL
  • dr. Gregor Serša, Onkološki inštitut Ljubljana
  • dr. Pavel Zgaga, Pedagoška fakulteta UL
  • dr. Vesna Ferk Savec, Pedagoška fakulteta UL
  • dr. Mojca Cepič, Pedagoška fakulteta UL in Institut “Jožef Stefan”
  • dr. Matjaž Duh, Pedagoška fakulteta UM
  • dr. Andreja Istenič Starčič, Pedagoška fakulteta UP
  • dr. Jurka Lepičnik Vodopivec, Pedagoška fakulteta UP
  • dr. Grega Strban, Pravna fakulteta UL
  • dr. Vasilka Sancin, Pravna fakulteta UL
  • dr. Vojko Strahovnik, Teološka fakulteta UL
  • dr. Tadej Battelino, Univerzitetni klinični center Ljubljana
  • dr. Eda Bokal Vrtačnik, Univerzitetni klinični center Ljubljana
  • dr. Franc Strle, Univerzitetni klinični center Ljubljana
  • dr. Joško Osredkar, Univerzitetni klinični center Ljubljana
  • dr. Pavel Poredoš, Univerzitetni klinični center Ljubljana
  • dr. Gaj Vidmar, Univerzitetni rehabilitacijski inštitut RS – Soča
  • dr. Dragan Božič, ZRC SAZU
  • dr. Metoda Kokole, ZRC SAZU

Stran ureja: Tina Vuga Datum: 17.03.2017